Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zwroty

Zwroty towarów

Konsumentowi przysługuje 14 dniowe prawo do zwrotu zakupionego na odległość towaru bez podania przyczyny (nie dotyczy zakupu na firmę). Produkt powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, w stanie kompletnym, niezniszczony i nieużywany.

Zwrot należy dostarczyć do sklepu Pippin baby, ul. Górczewska 181 lokal U2 lub na wskazany przez sklep adres. Koszt przesyłki pokrywa Kupujący. Produkt należy odpowiednio zabezpieczyć do transportu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć mailowo na adres: sklep@pippin.pl lub pisemnie na adres sklepu Górczewska 181 lok U2, 01-459 Warszawa. Prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który można pobrać tutaj.

Zwrot zapłaty nastąpi niezwłocznie (nie dłużej niż w ciągu 14 dni) po otrzymaniu zwracanego produktu na wskazany w formularzu numer rachunku.

 

UWAGA:

Materace i inne produkty higieniczne - zgodnie z art. 38 ust. 5 ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) ze względów higienicznych prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w przypadku usunięcia z produktu folii zabezpieczającej.

Produkty modyfikowane lub wytwarzane na zamówienie klienta nie podlegają zwrotom.

 

Szczegółowy opis procedury zwrotów w regulaminie pkt. VI:

https://www.pippin.pl/pl/i/Regulamin/19

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl