Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Promocja HEVEA Akuku

 

REGULAMIN PROMOCJI Z ZABAWKAMI AKUKU

1.Do wybranych kolekcji materaców dla grupy wiekowej 0+ z cennika Hevea niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca.

2.Promocja obejmuje materace DUO ACTIVIA, BABY MAX, BABY COMFORT, BABY lateksowy, KRZYŚ, BIO BAMBOO BABY, CELEBRITIES BABY.

3.Promocja rozpoczyna się w dniu 12 listopadai potrwa do 31 grudnia 2020r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia.

4.Wartość detaliczna zabawki Akuku to 23,99 pln brutto z wysyłką.

5.Pluszaki zwierzątka są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku.Wielkość zabawki około 15 cm.

6.W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

7.Promocja z zabawkami AKUKU nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl