Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
HEVEA Prezentujemy pluszaki AKUKU

REGULAMIN PROMOCJI HEVEA "PREZENTUJEMY PLUSZAKI AKUKU"
 
 
1. Do każdego materaca niemowlęcego z cennika Hevea dla grupy wiekowej 0+ niezależnie od rozmiaru, Kupujący otrzymuje w zestawie jedną sztukę zabawki Akuku. Cena zestawu materaca z zabawką jest równa cenie zakupu materaca. Promocja nie dotyczy zakupu tekstyliów oraz stelaży i łóżeczek.

2. Promocja rozpoczyna się w dniu 15 lutego i potrwa do 31 marca 2020 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów magazynowych. Liczy się data wpływu zamówienia.

3. Wartość detaliczna zabawki Akuku to 19 pln brutto z wysyłką.

4. Pluszaki zwierzątka (żabka i słoń) są wykonane z delikatnego materiału, dobranego do grupy wiekowej. Rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Funkcje pluszaków: piszczek, grzechotka, szeleścik, metkowiec. Metkowce to małe przytulanki z mnóstwem metek wykonanych z różnych materiałów, w jaskrawych, kontrastowych kolorach. Dziecko tuż po otrzymaniu nowej zabawki skupia się przede wszystkim na jego metkach. Ciekawość dziecka skupiona na odstających metkach zintegrowanych z zabawką, pomaga dziecku rozwijać zmysł dotyku, słuchu i wzroku. Wielkość zabawki 15 cm.

5. W przypadku zwrotu materaca do Sprzedawcy lub Producenta – klient zwraca także otrzymany prezent lub dokonuje jego zakupu zgodnie z obowiązującym cennikiem.

6. Promocja z zabawkami AKUKU nie łączy się z innymi, równolegle trwającymi promocjami dla tej samej grupy produktów.

Zapraszamy.

https://www.pippin.pl/pl/c/Hevea/466

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl